ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ

Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024

Δείτε το πρόγραμμα τηλεόρασης για όλα τα κανάλια.

13:00 - ALPHA HD - Το Σόι Σου, III (Ε)   11:50 - SKAI HD - Fay's Time   13:00 - OPEN BEYOND HD - Open News   13:00 - ANT1 HD - Ant1 News   11:45 - STAR HD - Αλήθειες Με Τη Ζήνα   12:30 - MEGA HD - Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων   02:15 - Kontra - Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών   09:00 - ΒΟΥΛΗ - ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ    13:00 - ΕΡΤ1 HD - Πρόσωπα με τον Χρίστο Βασιλόπουλο (E)    13:00 - ΕΡΤ2 HD - Γκόρντον Ράμζι: Σε Αχαρτογράφητα Νερά - Α Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση)    13:00 - ΕΡΤ3 HD - Περίμετρος    13:00 - Μακεδονία TV HD - Λίτσα.com (Ε)   

Όλα τα κανάλια
ALPHA HD

00:15 - Πρωταγωνιστές, ΙΙΙ

01:45 - Ψωνίζω, Άρα Υπάρχω (Confessions Of A Shopaholic)

03:45 - Άγρια (Wild)

06:15 - Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:45 - Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)

07:45 - Happy Day Στον Alpha

10:00 - Super Κατερίνα

13:00 - Το Σόι Σου, III (Ε)

14:00 - Δελτίο Ειδήσεων

14:50 - Τ-Live

16:35 - Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]

16:45 - Αμφιβολίες

17:45 - Οικογενειακές Ιστορίες

18:50 - Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 - Ο Παράδεισος Των Κυριών

21:00 - Το Σόι Σου, III (Ε)

22:00 - Το Σόι Σου, III (Ε)

23:00 - Ο Προστάτης (Safe)

SKAI HD

01:00 - F.B.I. - 1ος Κύκλος

02:00 - F.B.I. - 1ος Κύκλος

03:00 - Γυναίκες Δολοφόνοι (Deadly Women) - 5ος Κύκλος

04:00 - Happy Traveller (Ε)

05:00 - Πρώτη Εικόνα

06:00 - Σήμερα

09:50 - Αταίριαστοι

11:50 - Fay's Time

13:40 - Δελτίο Στη Νοηματική

14:00 - Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

14:50 - Η Μαμά Μου Μαγειρεύει Καλύτερα Από Τη Δική Σου

16:15 - My Style Rocks

18:45 - Ο Μονομάχος

19:50 - Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

21:00 - Survivor

OPEN BEYOND HD

02:00 - Οδός Ζαρίφη (Ε)

03:30 - Πρωινό Σου Σου (E)

05:15 - Εικόνες (E)

06:00 - Ώρα Ελλάδος

09:50 - Πρωινό Σου Σου

13:00 - Open News

14:00 - Οδός Ζαρίφη

16:00 - Θυρίδα Τηλεπώλησης

16:15 - Open News Στη Νοηματική

16:30 - Εικόνες (E)

17:45 - Σαν Ψέμα - 1ος Κύκλος

18:45 - Open News

19:55 - Driver's Seat

20:00 - Η Υπόσχεση (La Promesa) - 1ος Κύκλος

20:45 - Υιέ Μου, Υιέ Μου

22:45 - ΤV Queen

ANT1 HD

00:00 - Ενώπιος Ενωπίω

02:00 - 5X5 (Ε)

03:00 - Rouk Zouk (Ε)

04:00 - Κάρμα (Ε)

05:00 - Πάτερ Ημών (E)

05:45 - Καλημέρα Ελλάδα

09:50 - Το Πρωινό

13:00 - Ant1 News

13:50 - Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

14:00 - Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 - Rouk Zouk

16:15 - Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

17:30 - 5X5

18:45 - Ant1 News

20:00 - Ποιος Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος;

21:00 - Έρωτας Φυγάς

22:00 - Ζητείται Επειγόντως Γαμπρός

STAR HD

01:00 - Μαθητευόμενος Μπάτσος (Ride Along)

03:00 - Στα Όρια (Rampart)

06:00 - Veronica Mars, The Movie

07:45 - Cash Or Trash (Ε)

08:45 - Breakfast@Star

11:45 - Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 - Ντετέκτιβ Μονκ (Monk) - 5ος Κύκλος

15:00 - Star News

15:45 - Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

15:50 - Shopping Star

17:30 - Cash Or Trash

18:30 - Τροχός Της Τύχης

19:45 - Star News

21:00 - Στα Σύνορα

22:15 - Μετά Την Επόμενη Μέρα (The Day After Tomorrow)

MEGA HD

00:20 - Η Εμμονή (The Forgotten)

02:20 - Η Νικήτρια (Soul Surfer)

04:40 - Φιλοδοξίες

05:00 - Μαρία Η Άσχημη

05:40 - Κοινωνία Ώρα Μega

09:40 - Πάμε Δανάη!

12:30 - Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

13:30 - Ελένη, Με Την Ελένη Μενεγάκη

15:50 - Live News

18:00 - Δελτίο Νοηματικής

18:10 - Live News

18:30 - The Chase

19:45 - Mega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:40 - Mega Αθλητικά Powered By Stoiximan

20:50 - Δελτίο Καιρού

20:55 - Δελτίο Θερμοκρασίας

21:00 - Οι Απαράδεκτοι

21:40 - Η Θεία Από Το Σικάγο

23:20 - Φως Στο Τούνελ

Kontra

01:15 - Fak + U (E)

02:15 - Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών

16:00 - Κόντρα Και Ρήξη

17:00 - «Θάνος» Συνοικέσια

18:00 - Filathlos Live

19:00 - Δελτίο Νοηματικής

19:10 - Επί Του Πιεστηρίου

20:30 - Κόκκινη Ζώνη

21:30 - Kontra News 21:30

23:15 - Kontra24

ΒΟΥΛΗ

00:30 - ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ (E)

01:00 - Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ (E)

02:00 - ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ (E)

03:00 - ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

08:25 - ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

08:30 - ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

09:00 - ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

19:00 - ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)

20:00 - ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (13ος - 19ος ΑΙΩΝΑΣ) (E)

21:00 - ΗΧΟΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

22:00 - Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΝΤΕ ΛΑ ΡΟΒΕΡΕ

ΕΡΤ1 HD

00:00 - Euro Nights

01:00 - Πρωϊαν Σε Είδον (E)

03:40 - Στούντιο 4 (E)

05:30 - Ειδήσεις

06:00 - Συνδέσεις

10:00 - Πρωϊαν Σε Είδον

12:00 - Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός

13:00 - Πρόσωπα με τον Χρίστο Βασιλόπουλο (E)

14:00 - Ποπ Μαγειρική - Ζ Κύκλος (E)

15:00 - Στούντιο 4

18:00 - Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός

19:15 - Φτάσαμε

20:00 - Switch - B Κύκλος

21:00 - Euro Nights

22:00 - EURO 2024: «Γερμανία - Σκωτία» Α' 'Ομιλος, 1η Αγωνιστική (από Μόναχο) (Z)

ΕΡΤ2 HD

00:15 - Η Απόδραση - ΕΡΤ Αρχείο (E)

01:00 - Δυο Ζωές (E)

03:00 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο (E)

04:00 - Παράθυρο στον Ήλιο - ΕΡΤ Αρχείο (E)

05:00 - Νηστικό Αρκούδι (2008-2009) - ΕΡΤ Αρχείο (E)

06:00 - Γκόρντον Ράμζι: Σε Αχαρτογράφητα Νερά - Α Κύκλος (E)

07:00 - Επί των Ορέων - ΕΡΤ Αρχείο (E)

08:00 - Κάτι Γλυκό (E)

09:00 - Μπαμπά-δες (E)

10:00 - Αξιότιμοι Κύριοι - ΕΡΤ Αρχείο (E)

11:00 - Η Γυφτοπούλα - ΕΡΤ Αρχείο (E)

12:00 - Νηστικό Αρκούδι (2008-2009) - ΕΡΤ Αρχείο (E)

13:00 - Γκόρντον Ράμζι: Σε Αχαρτογράφητα Νερά - Α Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση)

14:00 - Δυο Ζωές (E)

16:00 - Παράθυρο στον Ήλιο - ΕΡΤ Αρχείο (E)

17:00 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο - B Κύκλος (E)

18:00 - Κάτι Γλυκό (E)

19:00 - Μπαμπά-δες (E)

20:00 - Τα Στέκια (E)

21:00 - Στην Υγειά μας - ΕΡΤ Αρχείο (E)

ΕΡΤ3 HD

00:40 - Πράσινοι Παράδεισοι - Α Κύκλος (E)

01:10 - Στον Καναπέ (E)

01:30 - Ώρα Χορού (E)

02:30 - Μέρα με Χρώμα (E)

04:00 - Περίμετρος (E)

05:00 - Αλυσοδεμένη Αγάπη - Δ Κύκλος (E) (E)

06:00 - Η Τέχνη του Δρόμου - Α Κύκλος (E)

07:00 - Μολάνγκ-Δ' Κύκλος

07:10 - Φλουπαλού (E)

07:35 - Αριθμοκυβάκια - Γ Κύκλος

07:45 - Ιστορίες με το Γέτι - B Κύκλος

08:00 - Όαση στην Έρημο (E)

09:00 - Τυνησία, Αλγερία, Μαρόκο (E)

10:00 - Μέρα με Χρώμα

11:30 - Πράσινοι Παράδεισοι - Α Κύκλος (E)

12:00 - Απίθανα Ταξίδια με Τρένο - Ε Κύκλος (E)

13:00 - Περίμετρος

14:00 - Ο Θύμιος τα ’χει 400 - Ελληνική Ταινία

15:30 - Βότανα Καρποί της Γης - Γ Κύκλος (E)

16:00 - Ο Κόσμος των Σπορ

17:00 - +άνθρωποι-Γ΄ΚΥΚΛΟΣ

17:30 - Σύνορα

18:00 - Art Week - Θ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση)

19:00 - Ένθετο «Διασπορά»

19:15 - Ειδήσεις από την Περιφέρεια

20:00 - Αστρίντ και Ραφαέλ - B Κύκλος (E)

21:00 - Κόκκινος Συναγερμός (E)

22:00 - Ερείπια: Μια Ιστορία του Σύγχρονου Πολέμου (E)

23:00 - Απίθανες Ιστορίες

Μακεδονία TV HD

01:00 - The Rookie - 2ος Κύκλος

02:00 - Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order: Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος (E)

03:00 - Baywatch - 3ος Κύκλος (Ε)

04:00 - The Rookie - 2ος Κύκλος (Ε)

05:00 - Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος (Ε)

06:00 - Παρουσιάστε (Ε)

07:00 - Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος (Ε)

08:00 - Εγκλήματα (Ε)

09:00 - Η Αγορά Σήμερα

13:00 - Λίτσα.com (Ε)

14:00 - Λίτσα.com

15:00 - Οι Μεν Και Οι Δεν

16:00 - Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος

17:00 - Παρουσιάστε

18:00 - Εγκλήματα

19:30 - Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος

21:00 - Baywatch - 3ος Κύκλος

22:00 - Criminal Minds - 14ος Κύκλος

23:00 - Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order: Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος